Collarium

Permanentka na 10 vstupů. 

Kombinace kolagenové světelné terapie a UV záření. Nadčasová krása, na které není vidět věk. To vše díky mon amie a speciálně upraveným trubicím Collagen plus. Výsledkem je vitální, svěží vzhled, potlačení jemných a redukce hlubších vrásek, pevnost a elasticita, liftingový efekt a regenerace pokožky.

Skladem
Kód: 94
1 900 Kč
banner collarium
Tip

S jedinečnou kombinací kolagenové světelné terapie a UV-záření je COLLARIUM - MON AMIE fascinujícím novým světovým hitem! MON AMIE je první COLLARIUM na světě a první v České republice! Se speciálně vyvinutými kolagen-plus trubicemi je zaručen dokonalý účinek mladistvé svěžesti a UV-trubice zajistí dlouhotrvající opálení s atraktivním vzhledem pokožky. Pomocí speciální terapie Mon Amie je pozitivně stimulována tvorba buněk. Během použití celotělových trubic je pokožka, stejně jako další orgány a části těla vystaveny kompletnímu a intenzivnímu účinku. Světelná kolagenová terapie má pozitivní vliv na celé tělo. Nadčasová krása, na které není vidět věk. To vše díky mon amie a speciálně upraveným trubicím Collagen plus. Výsledkem je vitální, svěží vzhled, potlačení jemných a redukce hlubších vrásek.

  • 97%  testovaných mělo lepší Pevnost a Elasticitu pokožky po celém těle
  • 89% pozorovalo velmi dobrý Liftingový efekt v obličeji, na krku a v dekoltu
  • 68% pozorovalo jasný rozdíl ve Vitalitě celé pokožky a těla

Předdefinovaná doba použití v délce 20 minut není při kolagenové terapii s UV-zářením nebezpečná!! Díky novému senzoru vlastností pokožky je pro každou zákaznici individuálně nastaven vhodný výkon pro dobu terapie 20 minut. Patentovaný senzor měření kůže se postará o to, aby opalování proběhlo bezpečně. Jemné docílení atraktivního zbarvení pleti je garantováno. Mon amie se Vám zcela přizpůsobí.

Slouží i jako prevence proti osteoporóze. Snížení krevního tlaku, posílení imunitního systému a síly svalstva. Snížení nebezpečí trombozy. Mon amie Vám dá nejen krásu, ale i zdravý a aktivní dobrý pocit ze života.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení