Collarium

Permanentka na 10 vstupů. 

Kombinace kolagenové světelné terapie a UV záření. Nadčasová krása, na které není vidět věk. To vše díky mon amie a speciálně upraveným trubicím Collagen plus. Výsledkem je vitální, svěží vzhled, potlačení jemných a redukce hlubších vrásek, pevnost a elasticita, liftingový efekt a regenerace pokožky.

Skladem
Kód: 94
1 900 Kč
banner collarium
Tip

S jedinečnou kombinací kolagenové světelné terapie a UV-záření je COLLARIUM - MON AMIE fascinujícím novým světovým hitem! MON AMIE je první COLLARIUM na světě a první v České republice! Se speciálně vyvinutými kolagen-plus trubicemi je zaručen dokonalý účinek mladistvé svěžesti a UV-trubice zajistí dlouhotrvající opálení s atraktivním vzhledem pokožky. Pomocí speciální terapie Mon Amie je pozitivně stimulována tvorba buněk. Během použití celotělových trubic je pokožka, stejně jako další orgány a části těla vystaveny kompletnímu a intenzivnímu účinku. Světelná kolagenová terapie má pozitivní vliv na celé tělo. Nadčasová krása, na které není vidět věk. To vše díky mon amie a speciálně upraveným trubicím Collagen plus. Výsledkem je vitální, svěží vzhled, potlačení jemných a redukce hlubších vrásek.

  • 97%  testovaných mělo lepší Pevnost a Elasticitu pokožky po celém těle
  • 89% pozorovalo velmi dobrý Liftingový efekt v obličeji, na krku a v dekoltu
  • 68% pozorovalo jasný rozdíl ve Vitalitě celé pokožky a těla

Předdefinovaná doba použití v délce 20 minut není při kolagenové terapii s UV-zářením nebezpečná!! Díky novému senzoru vlastností pokožky je pro každou zákaznici individuálně nastaven vhodný výkon pro dobu terapie 20 minut. Patentovaný senzor měření kůže se postará o to, aby opalování proběhlo bezpečně. Jemné docílení atraktivního zbarvení pleti je garantováno. Mon amie se Vám zcela přizpůsobí.

Slouží i jako prevence proti osteoporóze. Snížení krevního tlaku, posílení imunitního systému a síly svalstva. Snížení nebezpečí trombozy. Mon amie Vám dá nejen krásu, ale i zdravý a aktivní dobrý pocit ze života.

Zpět do obchodu