Solárium

Permanentka na 60 minut. Platnost 6 měsíců od zakoupení. 

Model "SUNVISION V 200 XXL" reprezentuje rychlé a pohodlné opálení. 48 silných trubic je umístěno blízko těla pro intenzivnější a rovnoměrnější opálení. A po opalovaní Vám nezůstanou žádne „bílé skvrny“ po otlačených místech, protože sa Vaše pokožka nedostává do kontaktu s akrylovou deskou.

Skladem
Kód: 97
600 Kč
solárium 2
Tip

Solárium SUNVISION V 200 XXL reprezentuje rychlé a pohodlné opálení. 48 silných trubic 200W je umístěno blízko těla pro intenzivnější a rovnoměrnější opálení. Nedostatek ultrafialových paprsků je nebezpečný pro živý organismus ( stejně tak jako jejich přebytek). A protože my i vy máme zřejmý nedostatek slunce, solárium ho může, i když jen částečně, kompensovat.

Pod vlivem UV paprsků se aktivuje tvorba vitamínu D, který je nezbytný pro organismus pro vstřebávání kalcia a fosforu, "odpovědných" za zpevnění svalů a kostí a za hojení ran.  UV paprsky aktivují většinu procesů, které se odehrávají v organismu - dýchání, látkovou výměnu, krevní oběh a endokrinní činnost.  Nepochybný užitek přináší UV paprsky také při léčení různých kožních nemocí, jako ekzémy, uhrovitá vyrážka a mnohé jiné.  Opálení v soláriu překrásně připravuje po zimě bledou kůži na aktivní letní slunce. Zvláště se doporučuje několik návštěv solária před cestou k moři.  Opálení v soláriu je považováno za méně škodlivé pro kůži než přírodní opálení. Za prvé, "umělé slunce" neobsahuje UV paprsky typu B, to znamená, že nezpůsobuje spáleniny kůže, a za druhé, 10 minutová návštěva v soláriu se svým efektem rovná několika hodinám na pláži.  Nakonec UV paprsky mají vliv i na naši duševní rovnováhu, bojují se stresem a jednoduše zlepšují náladu.

Zpět do obchodu