Solárium

Permanentka na 60 minut. Platnost 6 měsíců od zakoupení. 

Model "SUNVISION V 200 XXL" reprezentuje rychlé a pohodlné opálení. 48 silných trubic je umístěno blízko těla pro intenzivnější a rovnoměrnější opálení. A po opalovaní Vám nezůstanou žádne „bílé skvrny“ po otlačených místech, protože sa Vaše pokožka nedostává do kontaktu s akrylovou deskou.

Skladem
Kód: 97
600 Kč
solárium 2
Tip

Solárium SUNVISION V 200 XXL reprezentuje rychlé a pohodlné opálení. 48 silných trubic 200W je umístěno blízko těla pro intenzivnější a rovnoměrnější opálení. Nedostatek ultrafialových paprsků je nebezpečný pro živý organismus ( stejně tak jako jejich přebytek). A protože my i vy máme zřejmý nedostatek slunce, solárium ho může, i když jen částečně, kompensovat.

Pod vlivem UV paprsků se aktivuje tvorba vitamínu D, který je nezbytný pro organismus pro vstřebávání kalcia a fosforu, "odpovědných" za zpevnění svalů a kostí a za hojení ran.  UV paprsky aktivují většinu procesů, které se odehrávají v organismu - dýchání, látkovou výměnu, krevní oběh a endokrinní činnost.  Nepochybný užitek přináší UV paprsky také při léčení různých kožních nemocí, jako ekzémy, uhrovitá vyrážka a mnohé jiné.  Opálení v soláriu překrásně připravuje po zimě bledou kůži na aktivní letní slunce. Zvláště se doporučuje několik návštěv solária před cestou k moři.  Opálení v soláriu je považováno za méně škodlivé pro kůži než přírodní opálení. Za prvé, "umělé slunce" neobsahuje UV paprsky typu B, to znamená, že nezpůsobuje spáleniny kůže, a za druhé, 10 minutová návštěva v soláriu se svým efektem rovná několika hodinám na pláži.  Nakonec UV paprsky mají vliv i na naši duševní rovnováhu, bojují se stresem a jednoduše zlepšují náladu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení